4A B Yapı Zhuao Endüstri Parkı Gushu Xixiang Baoan Bölgesi Shenzhen, Çin, 518126
Çin En iyi 10 100M Medya Dönüştürücü Satış
Çin En iyi Rafa Monte Medya Dönüştürücü Satış
Çin En iyi 10 100 1000M Medya Dönüştürücü Satış
Çin En iyi HD SDI Dönüştürücü Satış

10 100M Medya Dönüştürücü
10 100 M Medya Dönüştürücü Tek Modlu çift Fiber Ethernet 1310nm SC Portu fiber optik dönüştürücü

10 100 M Medya Dönüştürücü Tek Modlu çift Fiber Ethernet 1310nm SC Portu fiber optik dönüştürücü

POE Ethernet anahtarı
Din Ray Güç Üzerinden Ethernet Anahtarı 5 * 10/100 Baz-T İzleme İçin LED Göstergeleri

Din Ray Güç Üzerinden Ethernet Anahtarı 5 * 10/100 Baz-T İzleme İçin LED Göstergeleri

POE Ethernet anahtarı
100 M 8 Port PoE Ethernet Anahtarı Ağ IP Kablosuz AP / CCTV Kamera Sistemi

100 M 8 Port PoE Ethernet Anahtarı Ağ IP Kablosuz AP / CCTV Kamera Sistemi

Fiber Optik Genişletici
Fiber Optik Genişletici Üzerinden 3 Watt Hdmi 1920 * 1200 Video Çözünürlüğü 1 Yıl Garanti

Fiber Optik Genişletici Üzerinden 3 Watt Hdmi 1920 * 1200 Video Çözünürlüğü 1 Yıl Garanti

POE Ethernet anahtarı
SFP Portlu / DIN Raylı Endüstriyel PoE Ethernet Switch Ortam Dönüştürücü DC10-58V

SFP Portlu / DIN Raylı Endüstriyel PoE Ethernet Switch Ortam Dönüştürücü DC10-58V

Ürünleri

Biz iyi kalite Tedarikçi in 10 100M Medya Dönüştürücü, Rafa Monte Medya Dönüştürücü, 10 100 1000M Medya Dönüştürücü Çin'den.

Müşteri Hiç Adı geçen
Newbrige ürün çok mükemmel, kalitesi çok istikrarlı ve iyi, ayrıca servis de 1 —— 3 SUNLIGHT INDUSTRIA

Hakkımızda
Biz Kimiz? Shenzhen Newbridge İletişim Equipment Co Ltd (kısa başlık: Newbridge) bir Yüksek teknoloji üreticisi ve 2004 yılında bulundu, Shenzhen bulunan .Ürünümüz ISO9001 ve FCC ve CE vb standartlarına göre kontrol ...
Fabrika Turu
Newbridge kesinlikle ISO9001 kalite yönetim sistemini, ürün kalitesi istikrarını ve mükemmel performansı sağlamak için iyi tesisleri ve nitelikli insan kaynakları yönetimine sahip şirketleri zorlar; Avrupa ve Amerika ...
Kalite Kontrol
Paketleme ve Teslimat Paketleme Detayları: Ürünü korumak için plastik torba içinde PE Köpük, sonra kartonu koyun. Teslim detay: örnek: 24 saat içinde toplu sipariş: 3-7 gün yatırıldıktan sonra DHL, FedEx, UPS ve TNT Biz ...
Bize ulaşın
Adres : 4A B Yapı Zhuao Endüstri Parkı Gushu Xixiang Baoan Bölgesi Shenzhen, Çin, 518126
İş telefonu :
86-755-85292270-85292276(Çalışma Zamanı)
86--18925261056(Çalışma dışı zaman)
Faks : 86-755-85292272